O vile - Vila Adele

o vile

Vila Adele se nachází v malebné vesnici Maslenica na břehu zálivu známeho pod názvem Karinské moře. Svou polohou a parametry je vhodná pro klidné rodinné dovolené nebo pobyty s větším počtem osob. Vila samotná je rozdělena do 3 apartmánů, je však vždy pronajímána jako celek, aby poskytla návštěvníkům maximální možné soukromí. V horním podlaží se nachází apartmány č. 1 a č. 2 oba o výměře 52 m2. V přízemí naleznete apartmán č. 3 s rozlohou 104 m2. Více o jednotlivých apartmánech, jejich dispozicích a vybavení se dozvíte po kliknutí na fotografie.

Komu se u nás nejvíce líbí

Dovolenou ve vile Adele si užije opravdu každý, kdo má rád Chorvatsko. Především pak větší rodiny a skupiny, které se rozhodnou trávit volný čas ve větším počtu. Vila je svou polohou i zaměřením vhodná pro klidněji zaměřené návštěvníky. Naopak není vhodná pro pořádání „party“ pobytů, rozluček se svobodou apod.

Kde se vila nachází

Vilu Adele naleznete v malebném městečku Maslenica na pobřeží zálivu zvaného Karinské moře, který je spojen s Jadranem úzkým průlivem. Nejbližším městem je 30 km vzdálený Zadar. Do Splitu je to z Maslenice asi 150 km dále na jih. V bezprostředním okolí Maslenice najdete hned dvě chráněná území – Národní park Paklenica a kaňon Zrmanje.

Jak rezervovat pobyt

Pro rezervaci ubytování jednoduše klikněte na tlačítko rezervace ubytování a postupujte dle pokynů. Ceny za ubytování se liší podle sezóny a naleznete je v sekci ceník.

vybavení

Vydáte-li se k nám letadlem, nebudete to mít k vile daleko. Mezinárodní letiště v Zadaru je vzdáleno pouhých 30 km. Samozřejmostí je parkování a pro internetuchtivé jedince wifi připojení. Vila Adele je situována přímo u pláže. Stačí tak vyjít ze dveří, vrhnout se do otevřené náruče Jadranu a začít si plnými doušky užívat vytouženou dovolenou.   Kulináři ocení venkovní kuchyni s kompletním vybavením pro grilování. Když se žhavé letní slunce skloní k západu můžete vyměnit klimatizované místnosti za venkovní posezení na zdravém mořském vzduchu. Obzvlášť po delších výletech pak určitě uvítáte večerní relax ve vířivce. Zda to bude i se sklenkou šampaňského, necháme už na vaší chuti a fantazii. 

Parkování

Wifi

Venkovní kuchyň s posezením

Prostorné balkony s výhledem na moře

BBQ

Prostory na opalovaní

Jacuzzi

30 km od letiště

Přímo u pláže

Vybavení na volnočasové aktivity

Pobyt ve vile Adele všem doporučujeme. Velice milí majitelé. Úžasná pláž. Skvěle vybavené ubytování. Co víc si můžete od dovolené přát?

Petr a Pavla Kovářovi

Vila Adele je naše srdcová záležitost. A to nejen díky jménu, ale především díky své nezaměnitelné atmosféře.

Adéla M.

Adele splňuje vše, co si od pobytu u moře můžete přát. Fantastické ubytování, milí hostitelé, pláž hned u východu i úchvatné okolí.

manželé Ptáčkovi

ceník

Vilu pronajímáme vždy jako celek a vždy minimálně na jeden týden. Ceny se odlišují dle sezóny, v níž k nám chcete dorazit. Stačí si už jen vybrat ten správný termín a zarezervovat si svůj vysněný pobyt.

hlavní sezóna
5 000 €
týden
15.06. - 15.09.
vedlejší sezóna
4 500 €
týden
01.05. - 15.06.
16.09. - 30.10.
mimo sezónu
4 000 €
týden
01.11. - 30.04.

rezervace

Pro rezervaci, prosím, využíjte online rezervační formulář. Telefonické a emailové kontakty jsou k dispozici primárně pro dotazy k ubytování.

kontakt

Jan Novák
Villa Adele
Put Bunarića 6, Maslenica
Chorvatsko